SON DAKİKA
>
Agar.io İncelemeye Alınıyor! Terör Propagandası Yapanlar Yandı!

Agar.io İncelemeye Alınıyor! Terör Propagandası Yapanlar Yandı!

Türkiye'de binlerce kişi tarafından oynanan oyunda Terör propagandası yapıldığından dolayı oyunda terör destek ve slogan yapanlar hakkında inceleme yapılması bekleniyor.

,

Agar.io oyunu bir kaç yıl içinde binlerce kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kullanıcılarını resmen bağımlı yapan ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında oyanan oyun agar.io içerisinde Terör propagandası yapan gruplar her geçen gün artış gösteriyor. Edinilen bilgilere göre oyun içerisinde terör destekçileri ve terör ile ilgili slogan yapan kullanıcılar için araştırma yapılacağı belirtiliyor.

Bilindiği üzere oyuna giriş yapılabilmesi için Facebook veya Google hesabı ile giriş yapılıyor. Propaganda yapan hesaplar için geçmişe dönük inceleme yapılması ve terör propagandası yapanlar için yasal işlemlerin yapılması bekleniyor.

Agar.io Erişime Kapatılacak mı?

Oyun severlerin merak ettiği bir diğer konu ise oyun sitesinin erişime kapatılıp kapatılmayacağı. İlgili oyun sitesi ile alakalı şuan için herhangi bir erişime kapatma durumunun söz konusu olmadığı belirtiliyor.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.