SON DAKİKA
>
Alişan kiminle evleniyor? Alişan'ın düğünü ne zaman yapılacak?

Alişan kiminle evleniyor? Alişan'ın düğünü ne zaman yapılacak?

Müzmin bekar Alişan'ın evleneceği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Aradığı aşkı bir türlü bulamayan Alişan'ın kiminle evleneceği herkesi meraklandırdı.

,

Uzun yıllar boyunca hem televizyon hem de müzik sektöründe kendisini gösteren, yakışıklılığı ile herkesin beğenisini kazanan ve şarkılarıyla da günden güne popülerliğini arttıran Alişan, geçtiğimiz günlerde büyük bir şok yaşadı. Uzun zamandır bekar gezen yakışıklı şarkıcı, sonunda beklediği teklifi bir bayandan aldı.

 

Geçtiğimiz yıl, Çağla Şikel ile mükemmel bir program sunan Alişan, bir gün hiç beklemediği bir telefon aldı. Zaman zaman canlı yayına seyircilerini bağlayan Çağla Şikel ve Alişan, bu telefon karşısında büyük bir şok yaşadı. Telefonun alınması ile birlikte büyük bir kriz yaşayan Alişan, ne olduğunu bile anlayamadı. 

 

ALİŞAN'A EVLENME TEKLİFİ ETTİ

 

Herşey Dahil programında sunuculuk yapan ve Çağla Şikel ile birlikte hafra içi hergün ekranlara gelen Alişan, geçtiğimiz yıl programa bağlanan ve adının Simge olduğunu belirten bir bayandan evlilik teklifi almıştı. Uzun zamandır bu konu hakkında eleştirilen Alişan, evliliği düşünmediğini açıklamış ve zaman zaman bu konuda da hiç bir şekilde taviz vermemişti. Yaşananların ardından büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Alişan, Simge Hanım'ın bağlanması ile birlikte seyircilerini de ümitlendirdi.

 

Ailesi, çevresi ve arkadaşları tarafından zaman zaman baskıya uğrayan ve bu sebepten dolayı da büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyordu. Simge Hanım'ın telefona bağlanarak kendisine evlenme teklif etmesiyle birlikte Alişan'da büyük şaşkınlık yarattı. Daha önce Alişan'ın annesini tanıdığını ifade eden Simge Hanım, başarılı şarkıcıya dair herşeyi bildiğini, ailesini çok sevdiğini ve ailesi ile uyum yakaladığını açıkladı. Simge Hanım'ın bu açıklamaları karşısına büyük bir şok yaşayan Alişan, daha sonra güzel bayana çeşitli sorular sordu.

 

Simge Hanım'a ailesini nereden tanıdığını soran Alişan, aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizlemeyemedi. Alişan'a bu konu hakkında bilgi veremeyeceğini fakat annesi ile zaman zaman birlikte oturup sohbet ettiklerini ve Alişan'ın nasıl bir insan istediğini bildiğini ifade etti. Alişan'ın evlilik kriterlerini tek tek sayan Simge Hanım, bu durumun ardından yakışıklı şarkıcıya evlenme teklif etti. Bu teklife sıcak bakan Alişan, daha sonra güzel bayan ile buluşmak için randevulaştı.

 

EVLİLİK NE ZAMAN OLACAK?

 

Geçtiğimiz yıl yaşanan ve programa damgasını vuran evlilik olayından sonra Alişan, bir daha bu konu hakkında konuşmadı. Uzun süre sessizliğini koruyan ve ardından da herkesin dikkatini çeken Alişan, daha önce de başına kötü şeyler geldiği için evlilikten uzak durmaya karar verdi. Daha önce Sezin Erbil ile nişanlı olan ve kısa süre içinde nikah masasından dönen Alişan, bu durumun sıkıntısını üzerinden atamadı.

 

Sezin Erbil'i bir hayli seven Alişan, bu tarz bir durumun meydana gelmesi ile birlikte şaşkınlığını gizleyemedi. Durum sadece bununla da sınırlı kalmadı. Alişan'ın daha sonra Seda Önder ile aşk yaşamaya başlaması ve ardından da evlilik kararı alması herkesi şaşırtmıştı. Seda Önder ile nişanlanan ve evlilik için tarih alan Alişan yine büyük bir sıkıntı yaşadı. Alişan ve Seda Önder arasında yaşanan kavganın ardından evlilik hayalleri de yarım kaldı.

 

Aradığı aşkı bir türlü bulamayan ve bir bayandan evlilik teklifi alan Alişan'ın bir an önce evlenmesini isteyen hayranları da bu konuda yakışıklı şarkıcının bir adım atmasını istedi. Simge Hanım ile görüşüp görüşmediği bilinmeyen Alişan'ın aşk hayatına dair pek fazla bilgi de ne yazık ki bulunmuyor. Uzun zaman boyunca aşk hayatında hareketlilik yaşamayan Alişan'ın ne zaman nikah masasına oturacağı ve ne zaman düğün yapacağı ise tüm hayranları tarafından büyük bir merakla beklenmeye devam ediyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.