SON DAKİKA
>
Bandırmaspor otobüsüne şok saldırı!

Bandırmaspor otobüsüne şok saldırı!

Spor Toto 2. ligte faaliyet göstermeye devam eden Bandırmaspor takım otobüsüne dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırı düzenlendi.

,

Uzun zamandır büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam eden sporcular, dün gece yine büyük bir şok yaşadı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Fenerbahçe takım otobüsü, kurşunların hedefi olmuştu. Trabzon'da yaşanan bu saldırının ardından ise tüm dünya meydana gelen bu olayı konuşmuştu. Fenerbahçe'nin ardından dün akşam, başka bir takım da saldırıların hedefi oldu.

 

Spor Toto 2. ligte faaliyet gösteren Bandırmaspor, play-off mücadeleleri için İstanbul'a geldi. Uzun süren yolculuğun ardından takımın Güngören'deki bir otele yerleşmesine karar kılındı. Güngören'deki otelde faaliyet göstermeye devam eden ve bu süreçte de genel olarak iyi bir performans gösteren Bandırmaspor'un takım otobüsüne silahlı saldırı düzenlendi. Gece saatlerinde olması ve otobüsün içerisinde kimsenin bulunmaması, herkese rahat bir nefes aldırdı.

 

Bandırmaspor'a yapılan bu saldırının ardından polis alarma geçti. Otobüs üzerine yapılan incelemelerle birlikte 6 adet boş kovan bulundu. Bu saldırının ne amaçla yapıldığını çözmeye çalışan polis, şimdi her yerde bu saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişileri arıyor.

 

Bölgedeki mobeseleri de incelemeye devam eden polis ekipleri bir an önce saldırganları bulmak için çalışmalara devam ediyor.

 

Şırnak'ta sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

 

Fetullah Gülen'in yeğeni gözaltına alındı!

 

Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme!

 

Altın alacaklara ve yatırım yapacaklara müjdeli haber! Altın düşüşe geçti!

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.