SON DAKİKA
>
Barış Arduç ve Gupse Özay aşkı Elçin Sangu yüzünden mi bitti?

Barış Arduç ve Gupse Özay aşkı Elçin Sangu yüzünden mi bitti?

Uzun süredir ilişkileri ile adlarından söz ettiren Barış Arduç ve Gupse Özay'ın arasına Elçin Sangu girdi. Uzun zamandır krizi atlatamayan Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ayrıldıkları iddia edildi.

,

Yayınlandığı ilk günden bu yana efsane bir dizi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve uzun zamandır herkes tarafından beğenile izlenmeye devam edilen Kiralık Aşk dizisi hakkında çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Dizinin başrollerinden olan Elçin Sangu ve Barış Arduç arasında sık sık yaşanan yakınlaşmalar, Gupse Özay'ı da sonunda çıldırttı.

 

Sık sık kendi profillerinden Elçin Sangu'nun resimlerini paylaşan Barış Arduç, bu hareketi ile şaşırtmıştı. Hiç bir şekilde Gupse Özay ile resimlerini paylaşmayan Barış Arduç'un Elçin Sangu'nun resimlerini sosyal medyadan paylaşması çok farklı yorumları da beraberinde getirmişti. İlk zamanlar Barış Arduç ile arasında problem olmayan Gupse Özay daha sonra kriz yaşamaya başladı. Sık sık Elçin Sangu'yu kıskandığını ifade eden Gupse Özay, ilişkisini noktalama kararı aldı.

 

Elçin Sangu ve Barış Arduç aşk mı yaşıyor?

 

Ayrıldıkları iddia edilen Gupse Özay ve Barış Arduç'un konu ile alakalı hiç bir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmazken, Elçin Sangu ve Barış Arduç arasındaki yakınlaşmalar da dikkatlerden kaçmadı. Çok yakın sahneleri olan ikilinin hayranları da durumdan oldukça memnun.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.