SON DAKİKA
>
Beşiktaş Galatasaray Süper Kupa iddaa oranları

Beşiktaş Galatasaray Süper Kupa iddaa oranları

Bu akşam oynanacak Galatasaray - Beşiktaş maçının büyük bir merakla beklenen iddaa oranları nelerdir?. Detaylar haberimizde...

,

Bir çok futbol hayranı tarafından merakla beklenen Galatasaray - Beşiktaş maçı bu akşam gerçekleşecek. Uzun zamandır herkes tarafından büyük merakla beklenen bu maçta kimin favori olacağı da merak ediliyor. Bu yıl tüm sezon boyunca iyi bir duruş sergileyen Beşiktaş, tam 8 yıl aradan sonra şampiyon oldu. Bu şampiyonluğu her seferinde büyük bir çoşku ile kutlayan Beşiktaş bugün oynanacak bugün oynanacak Galatasaray maçında da oldukça umutlu.

 

Bu sezon tüm kupaları toplamak isteyen Beşiktaş, bir an önce kazanmak ve istediklerini alabilmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Muhteşem final için büyük bir efor sarf eden Beşiktaş, süper kupayı da alarak kendi evine geri dönmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Her geçen gün yeni durumlarla herkesi şaşırtan Beşiktaş, bugünün de favori takımı olarak görülüyor.

 

BEŞİKTAŞ GALATASARAY SÜPER KUPA İDDAA ORANLARI

 

Bugün oynanacak maç ile birlikte bir çok kişi de iddaa oranlarını merak ediyor. Bu anlamda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan pek çok kişi için iddaa da oranları açıklıyor. Tek maç oynanabilecek olan Beşiktaş Galatasaray maçının iddaa oranları şu şekilde:

 

Beşiktaş: 1.80

Beraberlik: 3.20

Galatasaray: 3.00

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.