SON DAKİKA
>
Emekli banka promosyonları verildi mi? Kasım 2016 emekli banka promosyonları

Emekli banka promosyonları verildi mi? Kasım 2016 emekli banka promosyonları

Pek çok emeklinin büyük bir merakla beklediği banka promosyonları ile alakalı son durumların da ne olduğu merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak yetkililer ise açıklamada bulunmaya devam ediyor.

,

Pek çok emekliye yeni bir umut olacak olan banka promosyonları ile alakalı yeni açıklamaların da yapılması bekleniyor. Geçtiğimiz aylardan itibaren alınan kararlarla birlikte pek çok kişi rahat nefes almış ve kısa süre içinde banka promosyonlarının verileceği ifade edilmişti. Emeklilerin hakettiği ücretleri alabilmeleri için bankalarla gerekli anlaşmaları imzalayacaklarını ileten dönemin bakanı Süleyman Soylu güzel haberler vermişti.

 

Her geçen gün yeni kararların alındığı Türkiye'de emeklilere banka promosyonlarının da verilmesi bekleniyor. 600 lira değerinde verilecek olan promosyonlar 3 yılda bir verilecek. 3. yılın ardından ise bankalarla gerekli sözleşmeleri sağlayanlar için yeniden promosyonların alınması sağlanacak.

 

Emekli banka promosyonları verildi mi? Kasım 2016 emekli banka promosyonları

 

Emekli banka promosyonları ile alakalı olarak Aralık ayında anlaşmaların imzalanması bekleniyordu. Emekli banka promosyonları için kararların alınmaması ve bu durumun ardından promosyonların ertelenmesi herkesi de üzüyor. Yetkililerden konu ile alakalı olarak herhangi bir açıklama gelmemesi ile emekliler de promosyonlardan umudunu kesiyor.

 

Gelecek yıldan itibaren ise kısa süre içinde promosyonların verilmesi bekleniyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.