SON DAKİKA
>
Emeklilere müjdeli haber! Haziran ayı uğurlu gelecek!

Emeklilere müjdeli haber! Haziran ayı uğurlu gelecek!

Uzun zamandır büyük merakla beklenen promosyon için bu ay SGK ve 12 banka arasında anlaşma imzalanması bekleniyor.

,

Bu yıl başından itibaren başlayan yeni araştırmalarla birlikte emeklilere de farklı kaynakların oluşturulması gerektiğine karar verilmişti. Bu karar ile birlikte çok sayıda emekli için promosyon anlaşması yapılmasına karar verildi. Bu yeni promosyon anlaşması ile birlikte, çok sayıda emekli de ek gelir sağlayabilecek.

 

Kısa süre içinde pek çok kişinin büyük merakla beklediği promosyon anlaşmaları için SGK, 12 banka ile anlaşma sağladı. Bu bankalarla yapılan görüşmelerin ardından promosyon için 600 liralık bir anlaşma sağlandı. Sadece 12 bankadan alınabilecek olan promosyonlar emeklilere tek taksit şeklinde ödenecek. Yapılan ödemelerle birlikte emekliler de 3 yıl boyunca promosyonlarını oradan alabilecekler.

 

Uzun zamandır büyük merakla beklenen promosyon görüşmelerinde bu ay bir imzanın atılması bekleniyor. Emeklilerin büyük merakla beklediği promosyon anlaşmalarında maaş farkı gözetilmeyecek. Tüm emekliler aynı ücretleri alabilecekken, emeklilerin promosyon alabilmesi için kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı gibi durumlar teklif edilmeyecek. Emekli maaşını çekmesi karşılığında yapılan anlaşma ile birlikte, emeklilere de promosyonların verilmesi sağlanacak.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.