SON DAKİKA
>
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğünü ne zaman? Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ne zaman evleniyor? İşte Detaylar

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğünü ne zaman? Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ne zaman evleniyor? İşte Detaylar

Son yılların en gözde çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in ne zaman evleneceği herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğün tarihi ve tüm detaylar haberimizde...

,

İlk olarak Çalıkuşu dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, kısa süre içinde herkesin yakıştırdığı bir çift olmuştu. Çalıkuşu dizisinde yaşanan aşkın güzel bir şekilde işlenmesi ve ardından da bu dizide Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in birbirine aşık olması herkesi şaşırtmıştı. Dizide iki aşığı canlandıran ve gerçek hayatta da birbirlerine aşık olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, daha sonra bu aşklarını yeni filmlerinin galasında açıklamak zorunda kalmıştı.

 

'Aşk Sana Benzer' isimli filmde de yer alan ve oyunculukları ile herkesi kendilerine hayran bırakan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bu tarihten itibaren yeni bir karar almıştı. Bu karara göre ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aynı evde yaşamaya başladı. Burak Özçivit'in İstinye'deki evine taşınan Fahriye Evcen, burada sevgilisi ile kendisine yeni bir hayat kurdu. Herkesten ve herşeyden uzak bir hayat sürmeye devam eden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in ilişkilerinin de ciddi boyutlara doğru ilerlemesi hayranlarını heyecanlandırdı.

 

Tam 2,5 yıldır birlikte olan ve mükemmel bir aşk yaşamaya devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in geçtiğimiz günlerde evleneceklerine dair yeni dedikoduların ortaya atılması herkesi şaşırttı. Uzun zamandır beklenen güzel haberleri almak isteyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranları bu konuda baskı yapmaya da devam etti. Geçtiğimiz günlerde konu ile alakalı olarak açıklama yapan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranlarını bir hayli üzdü.

 

FAHRİYE EVCEN VE BURAK ÖZÇİVİT NE ZAMAN EVLENİYOR?

 

Uzun zamandır birlikte olan ve aynı evde yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hakkında zaman zaman çıkan dedikodular herkesi şaşırtıyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Nisan ayında nişanlanma kararı aldıkları iddia edilmişti. Bu iddiaları yalanlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, böyle bir durumun söz konusu olmadığını kaydetti.

 

Ortaya atılan nişan iddialarından sonra Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in kısa bir süre içinde evleneceği iddia edilmişti. Bu iddiaların da asılsız olduğunu ifade eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evlilik konusunu henüz düşünmediklerini ve bu konuda oldukça mutlu olduklarını dile getirmişti. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bu açıklamalarının ardından hayranlar ise büyük bir hayal kırıkılığı yaşadı. İkiliyi birbirine çok yakıştıran ve bir an önce evlenmesini isteyen hayranları Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'e de baskı yapmaya başladı. 

 

Hayranlarının baskıları ile bunalan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in daha sonra aileleri tarafından da baskıya uğramaları büyük sorunların beraberinde getirdi. Aileleri tarafından sürekli evlilik baskısına uğrayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bir an önce nikah masasına oturması bekleniyor.

 

İMAM NİKAHI MI KIYDILAR?

 

Daha önce evlilik düşünmeyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bu durumunun ardından ortaya atılan yeni iddialar gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre aynı evde yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in imam nikahı ile evli olduğu iddia edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan ve duyduğu haber karşısında büyük bir şok yaşadığını da itiraf eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, böyle bir durumun mümkün olmadığını dile getirdi.

 

Aynı evde yaşadıklarını kabul eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hiç bir şekilde imam nikahlı olmadıklarını ve böyle bir durumun da geçerli olmadığını, ortaya atılan iddiaların tamamen asılsız olduğu ve bu iddiaları ortaya atan kişilerin ne amaçla bu şekilde davrandıklarını bilmediklerini açıkladı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bu açıklamalarının ardından ise ikilinin hiç bir şekilde henüz evlilik düşünmediklerinin tekrar altı çizildi.

 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bir an önce evlenmesini isteyen bir çok kişi ise ikilinin ne zaman olumlu bir karar alacağını büyük bir merakla bekliyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.