SON DAKİKA
>
Fenerbahçeli Alper Potuk'un arkadaşı şehit düştü!

Fenerbahçeli Alper Potuk'un arkadaşı şehit düştü!

Fenerbahçe'nin başarılı isimlerinden biri olan Alper Potuk, Sivasspor maçı öncesi Twitter'dan yaptığı açıklamalarla birlikte herkesi üzdü.

,

Uzun zamandır terör operasyonlarının büyük bir hızla devam ettiği Türkiye'de, her geçen gün şehit sayısının artması bir çok kişinin evine de ateş düşürmeye devam ediyor. Uzun zamandır devam eden operasyonlarla birlikte bir çok şehidin gelmesi, yürekleri dağlar iken, Fenerbahçeli Alper Potuk'tan da konu ile ilgili olarak açıklama geldi.

 

Geçtiğimiz günlerde Mardin'in Nusaybin ilçesinde şehit düşen askerin fotoğrafını paylaşan Alper Potuk, söz konusu kişinin kendisinin arkadaşı olduğunu ifade etti. Nusaybin'de şehit düşen asker ile lise yıllarına ait bir resim paylaşan Alper Potuk, konu ile ilgili olarak çok farklı bir ruh hali içinde olduğunu bildirdi. Kısa süre içinde şehit düşen arkadaşı için büyük bir üzüntü yaşadığını dile getiren Alper Potuk, Sivasspor maçı öncesi büyük bir moral bozukluğu yaşadığını kaydetti.

 

Lisa yıllarından bu yana arkadaş olan Alper Potuk ve şehit düşen Hasan Basri Tek'in resimleri, kısa süre içinde bir çok Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Fenerbahçe'nin as kadrosunda yer alan Potuk'un maç boyunca da çok üzgün olduğu gözlerden kaçmadı.

 

Fenerbahçeli Alper Potuk

 

Şehit sayısı her geçen dakika artıyor!

 

TSK'dan Kandil'e flaş hava harekatı!

 

İstanbul'da korku gecesi! İki patlama kenti ayağa kaldırdı!

 

Kayyum mağduru madenciler açlık grevine başladı!

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.