SON DAKİKA
>
Garanti Bankası personel alımları başladı! 2016 Garanti Bankası personel kontenjanları

Garanti Bankası personel alımları başladı! 2016 Garanti Bankası personel kontenjanları

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından beklenen personel alımlarına Garanti Bankası, yeni kadrolarını açmaya devam ediyor.

,

Bir çok kişi tarafından tercih edilen ve Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, daha önce de bir çok alım gerçekleştirmişti. Bu alımlarla birlikte bir çok kişi de başvuruda bulunmuş fakat kontenjanların az olması nedeniyle büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmıştı.

 

Bankacılık sektöründe ilerlemek ve bankacılık alanında tüm faaliyetlerini geliştirmek isteyenler için en cazip çalışma alanları içinde yer alan Garanti Bankası, bu yıl içerisinde yeni elemanlarını almayı hedefliyor. Kısa süre içinde yeni elemanlarını almak için düğmeye basan Garanti Bankası, genel olarak müşteri ilişkilerine önem veren, deneyim sahibi olan ve erkek adayların askerlik için herhangi bir sıkıntısının bulunmaması gerektiği ifade ediliyor.

 

Kısa süre içinde yapılacak eleman alımları için insan kaynakları sitelerinden ilan veren Garanti Bankası, aynı zamanda kendi internet sitesinde de konu ile alakalı zaman zaman duyurular yapıyor. Garanti Bankası, bu yıl dış ticaret ve krediler asistanı, gişe asistanı, arşiv ve iletişim asistanı, merkezi inceleme yetkilisi, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, sermaye yeterliliği raporlama yönetmeni arıyor.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.