SON DAKİKA
>
İbrahim Tatlıses öldü mü? İmparator öldü haberleri doğru mu?

İbrahim Tatlıses öldü mü? İmparator öldü haberleri doğru mu?

Türk müziğinin efsane isimlerinden biri olan ve uzun yıllar boyunca sanata bir çok katkıda bulunan İbrahim Tatlıses hakkında ortaya atılan öldü iddiaları herkesi şoke etti.

,

Arabesk müziğin vazgeçilmez isimlerinden biri olan ve muhteşem şarkıları ile herkesin kalbini fetheden İbrahim Tatlıses hakkında her geçen gün ortaya atılan iddialar farklı bir durumu da ortaya çıkarıyor. Uzun yıllar boyunca sanat hayatında önemli bir yer tutan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıllarda vahim bir saldırıya uğramıştı. Başına aldığı kurşun yarası ile hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses, daha sonrasında hastaneye kaldırılmıştı.

 

Çok uzun yıllardan bu yana beynine aldığı darbe nedeniyle sorun yaşayan İbrahim Tatlıses, bir an önce iyileşebilmek için elinden gelenin de en iyisini yapmaya çalıştı. Pek çok yerde tedavi gören ve son olarak da Miami'ye giden İbrahim Tatlıses, daha sonra iyileşmiş ve Türkiye'ye dönmüştü. Son günlerde düğün hazırlıkları yapan İbrahim Tatlıses hakkında şok bir iddianın ortaya atılması, İmparator hayranlarını da derinden sarstı.

 

İbrahim Tatlıses öldü mü? İmparator öldü haberleri doğru mu?

 

Uzun zamandır tedavi altında olan İbrahim Tatlıses hakkında geçtiğimzi günlerde ortaya atılan öldü iddiaları ortalığı karıştırdı. Konu ile alakalı İbrahim Tatlıses hayranları tarafından yapılan açıklamaların ardından başarılı sanatçının ölmediği ve hayatta olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyanın azizliğine uğrayan İbrahim Tatlıses'in durumunun son derece iyi olduğu kaydedildi.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.