SON DAKİKA
>
İlkokula molotoflu saldırı!

İlkokula molotoflu saldırı!

Konya'da da varlığını göstermeye başlayan teröristler, dün akşam saatlerinde bir ilkokula molotoflu saldırı düzenlediler.

,

Konya'da dün meydana gelen olaylar herkesi şaşırttı. Bir grup teröristin Konya Selçuklu ilçesine bağlı Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu'nun bahçesine girmesi ve ardından da hazırladıkları molotofları okula atması tansiyonu yükseltti. Çevreden geçen bir vatandaştan alınan son bilgilere göre dün akşam saatlerinde bir grup terörist Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu'nun bahçesine girdi. Duvardan atlayarak girdikleri okul bahçesine daha sonra molotof atan teröristler, kendilerini gören vatandaşa da çocuklarını almaya geldiklerini söylediler.

 

Selçuklu'da meydana gelen saldırının ardından, olay yerine gelen ekipler, çok sayıda cam şişesi kırığı tespit ettiler. Bu durumla birlikte soruşturma başlatan polis, okul çevresinde de araştırmalar yaptı. Okula isabet ettirelemeyen molotoflar rahat bir nefes aldırırken, saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.

 

Konu ile ilgili olarak soruşturma başlatan polis, okulda da hiç bir maddi kaybın olmadığını ifade etti. Konya Selçuklu'da meydana gelen bu olay ile birlikte en kısa zamanda teröristleri bulmayı amaçlayan polis, bir çok güvenlik kamera kaydını da incelemeye aldı. 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.