SON DAKİKA
>
İstanbul'a kar geliyor! Peki kar ne zaman yağacak

İstanbul'a kar geliyor! Peki kar ne zaman yağacak

İstanbullular kar ne zaman gelecek diye merak ediyor. Bilindiği üzere İstanbul'a az kar yağmış olsa bile hayatı felç etmeye yetiyor. Meteoroloji konu ile alakalı açıklamalarda bulundu kar ne zaman yağacak sorusunu merak edenler haberimizi okuyabilir.

,

Uzun zamandır bir sıcak bir soğuk havalara alışmaya çalışan İstanbullular, bir an önce kar yağışının da başlayacağı zamanı bekliyor. Pek çok kişi tarafından merakla beklenen kar yağışı ile alakalı olarak Meteoroloji uzmanlarından da açıklama geliyor. Geçtiğimiz yıl tam da yılbaşına denk gelen kar yağışı ile birlikte pek çok kişi büyük bir sevinç yaşamıştı fakat ardından yaşanan sorunlar büyük sıkıntıları da beraberinde getirmiş ve mega kent kara teslim olarak yine trafik sorunu ile karşı karşıya kalmıştı.

 

Trafik yüzünden hayatı kabusa dönen İstanbullular konu ile alakalı olarak ne zaman kar yağacağını da şimdiden merak etmeye başladılar. Meteoroloji uzmanları ise hava tahminlerinde bulunarak İstanbul için genel bir hava durumu belirlediler.

 

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

 

İstanbulluların merakla beklediği kar macerasının bu yıl da geç gelmesi bekleniyor Geçtiğimiz yıl ilk kez Aralık ayında yağan karın bu yıl da yeniden Aralık ayında yağması bekleniyor. Kasım ayını yağmurlarla geçirecek olan İstanbul'a beyaz mucize, Aralık ayının sonlarında uğrayacak.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.