SON DAKİKA
>
Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık öldü haberleri doğru mu?

Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık öldü haberleri doğru mu?

Ekranların efsane isimlerinden biri olan Kenan Işık hakkında ortaya atılan iddialar akıllarda soru işaretleri bırakıyor. Uzun zamandır koma durumunda kalan Kenan Işık hakkında doktorlarından da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

,

'Kim Milyoner Olmak İster?' isimli yarışma ile hayatlarımıza giren ve herkes tarafından sevilen bir isim olan Kenan Işık, geçtiğimzi yıllarda elzem bir kaza geçirmişti. Bu kazanın ardından beyin kanaması geçiren Kenan Işık hemen Almanya'ya tedavi için götürülmüş fakat tedaviden de net bir sonuç elde edilememişti.

 

Tedaviye yanıt vermeyen başarılı sunucunun ailesi konu ile alakalı radikal bir karar almış ve ilgili sunucuyu yeniden Türkiye'ye getirmişti. Bu durumun ardından hastaneye yatırılan ve tedvai altına alınan Kenan Işık'ın durumunda ise herhangi bir değişim yaşanmadı. Bu durumla birlikte hakkında sık sık farklı iddialar ortaya atılan Kenan Işık'ın öldüğüne dair yeni haberlerin ortaya atılması akıllarda da soru işaretleri yarattı.

 

Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık öldü haberleri doğru mu?

 

uzun zamandır tedavi altında olan ve hakkında öldü haberleri çıkan Kenan Işık hakkında doktorlarından da son dakika açıklaması geldi. Kenan Işık'ın doktorları tarafından yapılan açıklamalara göre başarılı sunucunun durumu hala stabil. Herhangi bir hayat belirtisi göstermeyen sunucunun ne zaman ayağa kalkacağı da merak ediliyor.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.