SON DAKİKA
>
Kredi sicil affı ne zaman çıkacak? Kredi sicil affında son durum 2016

Kredi sicil affı ne zaman çıkacak? Kredi sicil affında son durum 2016

Kredi çeken ve daha sonra çeşitli sebeplerden dolayı kırmızı kalem yiyen ya da kara listeye düşenler için kredi affının çıkması bekleniyor.

,

Uzun zamandır büyük sorunlar yaşayan ve ekonomik sorunlar nedeniyle kredi çekmek durumunda kalan kişiler ilerleyen zamanlarda ödeyemediği borçlar yüzünden büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Düzgün bir şekilde hazırlanmayan ödeme planları nedeniyle sıkıntı yaşayan pek çok kişi ilerleyen zamanlarda kırmızı kalem yiyor ya da bankalar tarafından yakın takibe alınarak büyük sıkıntılar yaşıyor.

 

Kara listeye düşen ve büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalanlar için kredi sicil affı büyük bir kurtarıcı olarak görülüyor. Özellikle dar gelirli olan ve kredi çekmek durumunda kalan pek çok kişi bir an önce affın çıkarılması için güzel haberlerin de gelmesini bekliyor. Çok uzun zamandır kredi çekmek için bekleyenler için çıkarılacak olan kredi affının ne zaman geçerli olacağı da merak ediliyor.

 

Kredi sicil affı ne zaman çıkacak? Kredi sicil affında son durum 2016

 

Birbirinden farklı konular nedeniyle daha önce kara listeye girenler için kredi affı sinyalleri verildi. Bu af için tam tarih belli olmasa da affın çıkarılmasının ardından pek çok kişi, rahat bir şekilde kredi çekebilecek. Kredi çekmek isteyenlere ve daha önce kara listeye düşenlere daha düşük miktarda krediler verilebilecek. Kişiye özel ödeme planlarının da çıkarılacağı bu süreçte, ödemenin düzgün bir şekilde yapılabilmesi için her detay ince bir şekilde hesaplanacak.

Haberin Etiketleri : kredi sicil affı 2016 ,
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.