SON DAKİKA
>
Münir Özkul öldü mü? Özkul'un doktorlarından şok açıklama!

Münir Özkul öldü mü? Özkul'un doktorlarından şok açıklama!

Uzun zamandır herkes tarafından merakla beklenilen ve iyileşmesi için dua edilen Yeşilçam'ın duayen oyuncusu Münir Özkul hakkında ortaya çıkan iddialar herkesi de şaşırtmaya devam ediyor.

,

Uzun zamandır tedavi altında olan Münir Özkul, herkes tarafından sevilen bir oyuncuydu. Uzun yıllar boyunca Yeşilçam sinemasına hizmet vermiş başarılı isimlerden biri olan Münir Özkul, geçtiğimiz yıllarda yakalandığı önemli bir rahatsızlıkla herkesi de derinden sarstı.

 

Çok uzun yıllar boyunca hizmet verdiği sinemadan ayrılarak hastanelerde yaşam mücadelesi vermeye başlayan Münir Özkul'un geçtiğimiz yıllardan itibaren durumunun daha da kötüleşmeye başlaması dikkatlerden kaçmadı. Son olarak hastaneye kaldırılan başarılı oyuncu hakkında ortaya atılan öldü iddiaları herkesi de derinden sarstı. Başarılı oyuncunun ailesi ve hayranları başta olmak üzere pek çok kişi ölüm haberlerine oldukça üzüldü. Konu ile alakalı olarak Münir Özkul'un doktorlarından ise farklı bir açıklama geldi.

 

Münir Özkul öldü mü? Özkul'un doktorlarından şok açıklama!

 

Özkul'un doktorları tarafından yapılan açıklamalara göre başarılı oyuncunun durumunun stabil olduğu ve şu an tedavi sürecinin devam ettiği, kısa süre içinde başarılı oyuncunun sağlık olarak daha iyi bir konuma gelebileceği ifade edildi. Bu süreçle birlikte ortaya atılan iddiaların da dikkate alınmaması gerektiğini belirten Özkul'un doktorları, tedavi hakkında zaman zaman bilgilendirmelerin de yapılacağının altını çizdi.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.