SON DAKİKA
>
Nusaybin'de kalleş saldırı! 1 asker şehit düştü!

Nusaybin'de kalleş saldırı! 1 asker şehit düştü!

Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör operasyonları devam ederken bugün yine kötü bir haber geldi. Yeni haberlere göre 1 asker şehit düştü.

,

Mardin'in Nusaybin ilçesinde meydana gelen olaylar büyük bir hızla devam ediyor. Hatırlanacağı üzere 14 Mart'ta başlayan olaylar kesintisiz devam etmiş ve Nusaybin tamamen yerle bir olmuştu. Bu durumun ardından ise yapılan çalışmalarla birlikte bir çok kişi de büyük sıkıntılar yaşamış ve evlerini terk etmişti.

 

Terk edilen evlerin ardından bir çok eve patlayıcı yerleştiren teröristler, bölgeyi tamamen savaş alanına çevirdiler. Meydana gelen bu olaylarla birlikte çok sayıda asker de şehit düştü. Yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ederken, bugün yine Nusaybin'den acı bir haber geldi. Düzenlenen operasyonlarda patlayıcının infilak ettirilmesinin ardından 1 astsubayın şehit düştüğü ifade edildi. Bu durumun yanı sıra 3 askerin de yaralandığını kaydeden yetkililer, bölgede operasyonların da devam edeceğini bildirdi.

 

Meydana gelen bu olaylarla birlikte yaralı askerlerin tedavilerine devam edildiği, şehit astsubayın ise hastane morguna kaldırıldığı bildirildi. Konu ile ilgili olarak bölgeden başka bir haber gelmezken, hayatını kaybeden şehidin kimliği de açıklanmadı. Nusaybin'deki operasyonlar ise tüm hızıyla devam ediyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.