SON DAKİKA
>
Obeziteye karşı zumba hayat kurtarıyor!

Obeziteye karşı zumba hayat kurtarıyor!

Obezite için her geçen gün dikkat çekmek isteyen uzmanlar, zumba ile hem kilo verdirmeyi hem de eğlenmeyi amaçlıyor.

,

Son yıllarda beslenme şekillerinin tamamen değişmesi, hareketsiz yaşamın her geçen gün artması büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Uzun zamandır obezitenin artması ile birlikte büyük problemler de gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu sebepten dolayı da bir çok kişi, yeni spor alanlarına yönelmeye çalışıyor.

 

Uzun zamandır etkin bir şekilde tercih edilen plates ile birlikte, bir çok kişi rahat bir şekilde sıkılaşırken, bu spor ile ilgilenmeyen ve kilo vermek için başka noktaları tercih etmek isteyenler için zumba kurtarıcı oluyor. Son derece hareketli olan ve dans şeklinde yapılan zumba ile hem eğleniyor hem de öğrenebiliyorsunuz. Kısa süre içinde etkili olan zumba ile birlikte çok kısa sürede muhteşem bir şekilde kilo verebiliyor ve kalori yakabiliyorsunuz.

 

Kısa süre içinde herkesin tercihleri arasında yer alan zumba, evde de yapılabiliyor. Kilo vermek için en önemli yöntemler arasında yer alan zumba ile birlikte, hem yeni dans stillerini öğrenebilir, hem de kısa bir süre içinde kilo vererek istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.