SON DAKİKA
>
Oktay Usta öldü mü? Oktay Usta nerede kalıyor?

Oktay Usta öldü mü? Oktay Usta nerede kalıyor?

FETÖ ile bağlantısı olan ve uzun yıllar cemaat kanalında çalışan Oktay Usta'nın son zamanlarda ortada gözükmemesi akılları da karıştırıyor. Konu ile alakalı olarak ortaya atılan iddialar ise herkesi şaşırtıyor.

,

Uzun yıllar boyunca Samanyolu Tv'nin dikkat çeken isimlerinden biri olan Oktay Usta, herkesi de şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardan itibaren Paralel Yapı'nın ortaya çıkarılmasıyla Oktay Usta'nın da bu yapıya hizmet ettiği ortaya çıkmıştı. Herkes tarafından sevilen bir isim olan ve ardından da Paralel Yapı ile herkesin dikkatini çeken Oktay Usta, daha sonra ortadan kayboldu.

 

Samanyolu Tv'nin kapatılmasının ardından ortada gözükmeyen Oktay Usta hakkında çok çarpıcı açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Hakkında öldü iddialarının ortaya atılmasının ardından Oktay Usta'nın nerede olduğu da merak ediliyor. Hakkında sık sık yeni iddiaların ortaya atılması ile birlikte Oktay Usta'nın da hiç bir açıklamada bulunmaması dikkatlerden kaçmıyor.

 

Oktay Usta öldü mü? Oktay Usta nerede kalıyor?

 

Oktay Usta'nın nerede olduğu hala belli değil. Pek çok güzel yemeğe imza atan ve Bolu Mengenli olan Oktay Usta hakkında en kısa zamanda açıklama yapılması beklenirken, bir zamanların başarılı şefinin ailesi hakkında da hiç bir açıklama gelmiyor.

 

Hakkında öldü haberleri çıkan başarılı şefin hayatı hakkında da pek bir bilgi bulunmuyor.

Haberin Etiketleri : oktay usta tutuklandı mı , oktay usta nerde ,
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.