SON DAKİKA
>
Say Bilişim Malatya'da Hizmet Vermeye Başladı - Malatya Web Tasarım

Say Bilişim Malatya'da Hizmet Vermeye Başladı - Malatya Web Tasarım

Türkiye Genelinde bir çok projeye imza atan Say bilişim İstanbul ve Ankara'dan sonra Malatya'da hizmet vermeye başladı. Malatya web tasarım firmalarının parlayan yıldızı Say Bilişim şimdiden Malatya'da bir çok projeye imza atmaya başladı.

,

Web Tasarım ve Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda Türkiye genelinde bir çok projeye imza atmış olan Say Bilişim İstanbul ve Ankara'dan sonra Malatya'da da Malatya Web Tasarım olarak hizmet vermeye başladı. Firma tecrübeli ekibi ile müşterilerine en hızlı ve en doğru hizmeti sağlıyor.

 

Özellikle Seo konusunda bir çok aktivitesi bulunan firma başta Google olma üzere bir çok arama motoru ile yakından ilgileniyor ve müşterilerinin sitelerini üst sıralarda çıkarıyor. Say Bilişim Seo haricinde web tasarım,google adwords, Sosyal medya pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Sunucu - Hosting kiralama, Web Tabanlı Yazılım gibi bir çok konuda hizmet veriyor.

 

Say Bilişim 13 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Sizde Malatya ve civar İllerinde yaşıyor ve Web Sitesi yaptırmayı veya varola sitenizi googlede üst sıralarda çıkarmayı düşünüyorsanız mutlaka Malatya Web Tasarım firması Say Bilişim'den fiyat teklifi almalısınız.

Site Adresi : http://saybilisim.com

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.