SON DAKİKA
>
Son Dakika! Kilis'e 3 roket düştü! Ölü ve yaralılar var mı?

Son Dakika! Kilis'e 3 roket düştü! Ölü ve yaralılar var mı?

Her geçen gün büyük sorunlar yaşamaya devam eden Kilis halkı bugün sabah saatlerinde yine güne roket mermileri ile başladı.

,

Büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam eden Kilis halkı bu sabah saatlerinde büyük bir gürültü ile güne başladılar. Her gün sabah saatlerinde Suriye tarafından atılan roket mermileri ile güne başlayan Kilisliler, bu duruma bir çözüm bulunmasını istiyor.

 

Her geçen gün yeni olaylarla gündeme gelmeye devam eden Kilis halkı, bu sabah saatlerinde kente düşen roketlerle birlikte neye uğradıklarını şaşırdılar. Şans eseri farklı noktalara düşen roket mermilerinin boş arazide yer almaları, herkese de rahat bir nefes aldırdı. Çıkardıkları büyük gürültü ile kısa süreli bir paniğe neden olan roketlerin ardından bölgeye çok sayıda asker sevk edildi.

 

ÜÇÜNCÜ ROKET KORKUTTU

 

Sabahın çok erken saatlerinde Kilis'in merkezine düşen roket mermilerinin ardından üçüncü bir merminin düşmesi herkesi korkuttu. Üçüncü merminin kent merkezine düşmesi ile birlikte bir kişi yaralandı. Saldırıda ölen kimsenin olmadığı bildirilirken, yaralanan kişinin Kilis Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı kaydedildi. Konuya ilişkin olarak bölgede incelemeler yapan ekipler, roketten dolayı binalarda ve bir çok araçta hasarın meydana geldiğini belirledi.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.