SON DAKİKA
>
Tarık Akan öldü mü? Tarık Akan öldü haberleri doğru mu?

Tarık Akan öldü mü? Tarık Akan öldü haberleri doğru mu?

Uzun zamandır kanser tedavisi gören Tarık Akan'ın bugün sabah saatlerinde hayatını kaybettiği iddia edildi.

,

Türk sinemasının efsane isimlerinden biri olan ve herkes tarafından sevilen Tarık Akan uzun zamandır tedavi görüyordu. Kanser ile boğuşan ve kötü günler geçiren Tarık Akan son olarak bu hastalığı yeneceğini belirtmişti. Türk sinemasının en önemli jönlerinden olan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Tarık Akan'ın ölüm haberi herkesi yıktı.

 

Bir anda kanser olduğu öğrenilen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Tarık Akan bir an önce iyileşeceğini ifade etmişti. Hayranları tarafından sık sık desteklenen ve bu anlamda da kendisine güç toplayan Tarık Akan'ın bir anda hayatını kaybetmesi herkesi de derinden sarstı. 

 

Tarık Akan öldü mü? Tarık Akan öldü haberleri doğru mu?

 

Bir döneme damga vuran ve uzun zamandır da hiç bir yapımda yer almayan Tarık Akan'ın cenaze işlemlerinin ne zaman yapılacağı ise bilinmiyor. Acı haberi alan pek çok Yeşilçam oyuncusunun da hastaneye akın etmesi dikkatlerden kaçmadı. Tarık Akan'ın ne zaman defnedileceği bilinmezken başarılı oyuncunun ailesi de gelen taziyeleri kabul etti.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.