SON DAKİKA
>
Toya Next Fiyat Listesi 2016!  Fiyatlar Açıklandı

Toya Next Fiyat Listesi 2016! Fiyatlar Açıklandı

Toya Yapının inşa ettiği Toya Next yaptığı reklam tanıtımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Reklam filminde eski dizilerde hayat bulan karakterlerden akıllı araba diye hatırladığımız Kitt ve Michael Knight oynuyor. Toya Yapı Firmasının inşa etmiş olduğu Toya Next Fiyat Listesi açıklandı.

,

Toya Yapının inşa ettiği Toya Next yaptığı reklam tanıtımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Reklam filminde eski  dizilerde hayat bulan karakterlerden akıllı araba diye hatırladığımız Kitt ve Michael Knight oynuyor. Toya Yapı Firmasının inşa etmiş olduğu Toya Next Fiyat Listesi açıklandı.

Toya Next projesi istanbul'un kalbinde Güneşli Basınexpress'te inşa edilmeye başlandı. Toya Next projesi fiyatları'nın yanı sıra kullanmış olduğu akıllı bina teknolojisi ile de alıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Güneşli Toya Next projesinde yapılmakta olan bir çok kampanya da gözlerden kaçmıyor.Dairelerde kullanmış olduğu Akıllı ev sisteminin yanı sıra Toya Next Projesi konseptinde bir çok sosyal alan barındırıyor.

Toya Next Fiyat Listesi 2016

Toya Yapının inşa etmiş olduğu Toya Next projesinde Fiyatlar 298 bin TL 'den başlayarak cephe,kat ve daire tiplerine göre yükseliyor. Toya Next Fiyat Listesi 'ni incelediğinizde her cebe ve bütçeye uygun daire bulabiliyorsunuz. Toya Next projesinde bir çok daire seçeneğide bulunuyor. Daire seçenekleri arasında 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olan daireleri seçebiliyorsunuz. Toya Next Fiyat Listesi'nin tüm detaylarına ve ödeme koşullarına satış ofislerinden de ulaşmanız mümkün.

Toya Next Ne Zaman Teslim? Toya Next Teslim Tarihi ?

Toya yapı firması bünyesinde Güneşli'de inşa edilmeye başlanan Toya Next Projesi'nin teslim tarihi 2019 mart ayı olarak açıklandı.  Belirtilen teslim tarihten sonra Toya Next Projesinden almış olduğunuz dairede yaşamaya başlayabileceksiniz.

 

Anlattıklarımıza ek olarak Toya Next Projesinde daha bir çok kampanya bulunuyor. Mevcut durumdaki Toya Next Kampanyaları şu şekilde yer alıyor: Projeden almış olduğunuz daire için peşinatı proje teslim edildikten sonra yapyorsunuz

Toya Next projesinde  peşinat olarak alıcılardan %25  isteniyor hesaplandığında geride kalan ödemeyi ise 120 ay vade yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak diğer Toya Next Kampanyası ise şu şekilde belirtiliyor ; aldığınız daireyi peşin almak isterseniz %20 indirim olanağından faydalanabiliyorsunuz. 

Toya Next Fiyat Listesi 2016 ile alakalı detaylı bilgileri ve ödeme şartlarını  satış ofisinden daha detaylı öğrenebiliyorsunuz. Projede kapalı otopark, fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi bir çok sosyal alan yer alıyor. Projeyi detaylı olarak incelemek ve yerinde görmek istiyorsanız Toya Next projesine şu adresten ulaşabilirsiniz Adres :Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Caddesi No :3 Bağcılar 

 

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.