SON DAKİKA
>
Burak Gitti, Doğrular Bitmedi!

Burak Gitti, Doğrular Bitmedi!

Galatasaray'da sular durmuyor. Trabzonspor’dan olaylı bir şekilde transfer ettiği Burak Yılmaz'ı, yeniden olaylı şekilde 8 milyon Euro'ya Çin'e satmıştı. Galatasaraylı

,

Galatasaray'da sular durmuyor. Trabzonspor’dan olaylı bir şekilde transfer ettiği Burak Yılmaz'ı, yeniden olaylı şekilde 8 milyon Euro'ya Çin'e satmıştı. Galatasaraylı yöneticiler bu transferden kâr elde ettiklerini söylemişlerdi. Bu transfer Galatasaray camiasını ikiye bölmüştü. Camianın bir kısmı Burak Yılmaz gibi bir değerin çok ucuza satıldığını Galatasaray'ın bu transferden kâr edemediğini savunmuştu. Bazıları ise son zamanda performansı düşen Burak Yılmaz'ın yerine yıldızı parlayan Sinan Gümüş ile devam edilmesi, gelen UEFA sorununa bir nebze katkı sağlayacağını savunmuşlardı.

Satıldıktan sonra gelen kötü sonuçlar, lige erken havlu atması, UEFA’dan elenmesi, Sinan Gümüş'ün sakatlığı, UEFA’dan gelen 1 yıllık men camiayı iyice karıştırdı.

Son günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre bu transferden menajerin birine 1 milyon Euro aracılık parası ödendi iddiasıydı. Bu iddialara cevap gecikmedi.

Galatasaraylı yöneticinin yaptığı açıklamalara göre bu iddia doğru. UEFA kriterlerine göre verdiklerini açıkladı. 2012 - 2016 yılları arasında formasını giydiği Galatasaray'da 105 maça çıkmış 65 gole imza atmıştı. Yıldız futbolcu 2010 - 2012 yılları arasında formasını giydiği Trabzonspor'da ise 75 maça çıkmış 55 gole imza atmıştı.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.