SON DAKİKA
>
Dursun Özbek Konuştu!

Dursun Özbek Konuştu!

Galatasaray spor kulübü başkanı Dursun Özbek olağan genel kurulda gündeme ilişkin konuşma yaptı. Başkan Özbek, UEFA’dan gelen ceza, alınan kararlar,

,

Galatasaray spor kulübü başkanı Dursun Özbek olağan genel kurulda gündeme ilişkin konuşma yaptı. Başkan Özbek, UEFA’dan gelen ceza, alınan kararlar, basketbol şubesine kadar birçok konuda üyelere bilgi verdi.

Başkan Dursun Özbek konuşmasına UEFA’dan gelen ceza ile başladı. Geçtiğimiz Kasım ayında UEFA tarafından uyarıldıklarını açıkladı. Başkan Özbek zararı 76 milyon Euro'dan 4 milyon Euro'ya indirdiklerini UEFA’dan tebrik aldıklarını söyledi.

Yıllara Göre Zarar Bilançosunu Açıkladı


Başkan Özbek; 2013 yılında zararın 76 milyon Euro, 2014'de zararın 55 milyon Euro, 2015 yılında zararın 26 milyon Euro, 2016’da ise zararın 4 milyon Euro'ya kadar indirdiklerini belirtti.

Gelen Men Cezasını Cas'a Taşıyacağız !

UEFA’dan gelen 1 yıllık men cezasını ise Cas'a taşıyacaklarını dile getirdi. UEFA kriterlerine göre hareket ettiklerini zararı indirdiklerini verilen cezanın haksız yere olduğunu belirtti. Basketbol takımının da haksız yere ihraç edildiğini belirten Özbek gazetecilere içini döktü.

Camia Bir Olmalı !


Başkan Özbek, zararın azı, fazlası olmaz zarar zarardır, camianın birlik içinde bu kötü gidişe dur demesi gerektiğini belirtti.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.