SON DAKİKA
>
İngilizler Cüneyt'e Pes Dedi.

İngilizler Cüneyt'e Pes Dedi.

FİFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, yapılan tüm eleştirilere rağmen Avrupa kupalarında maç yönetmeye devam ediyor. Dün akşam oynanan Tottenham

,

FİFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, yapılan tüm eleştirilere rağmen Avrupa kupalarında maç yönetmeye devam ediyor.

Dün akşam oynanan Tottenham Horsburg- Borissia Dortmund maçındaki kararları hem Almanları, hem de İngilizleri çileden çıkardı. Çileden çıkan İngiliz seyirciler, Tottenham seyircisi, taraftarı değil Manchester United taraftarları oldu.

Tepki ise, 2013 yılında Manchester United ile Real Madrid ile oynanan maçta rakibine yaptığı hareket sonrasında Cüneyt Çakır'ın direk kırmızı kart ile oyundan ihraç ettiği şuan Fenerbahçe forması giyen Nani'nin atılması olayı. O hareket sonrası birçok eleştiri alan tecrübeli hakemimiz maç sonunda gözlemcilerden iyi not almıştı. Arkasından dünya kupası finallerinde düdük çalmıştı.

Cüneyt Çakırı Eleştiren Hareket Ne Oldu?


Ne olduysa dün akşam oldu. Tottenham ile Dortmund arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi son 16. karşılaşmasında, Tottenham'lı oyuncu Carroll ceza sahası dışında rakibine kontrolsüz yaptığı hareket ile ipleri kopardı. Tecrübeli hakemimiz bu harekete sarı kart gösterince olanlar oldu. Sosyal medyada ve İngiliz televizyonlarından hakemimize tepki yağdı. Hareketin cezası sarı kart ise neden Nani'ye kırmızı gösterip maçın hatta kupanın kaderini değiştirdiği vurgulandı. Hatırlanacağı gibi o maç Real Madrid'in kupadaki en zor sınavı olmuştu. Daha sonra eflatun beyazlılar kupayı müzelerine götürmüştü.

Haberin Etiketleri :
Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı! Gündem

Enerji Kimlik Belgesi İçin Sayılı Günler Kaldı!

Enerji Kimlik Belgenizi almanız için sayılı günler kaldı. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesini almamış olan tüm binalar üzerinde hiçbir şekilde ne satış ne de alım işlemleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi almak için hızlı davranmanız gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar EKB zorunluluğu yok. Fakat bu tarihten sonra EKB zorunlu bir hale getirilecek ve konut satım ve alım işlemlerinde DASK gibi EKB'de istenecek. Kiralama işlemlerinde aynı zorunluluk bulunmamaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.